Crazy People
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy People

...
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Breaking Dawn /Зазоряване/

Go down 
AuthorMessage
Lexie*
Admin
Lexie*


Posts : 130
Join date : 2009-08-06
Age : 28

Breaking Dawn /Зазоряване/ Empty
PostSubject: Breaking Dawn /Зазоряване/   Breaking Dawn /Зазоряване/ Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 3:41 pm

Резюме:Бях получила повече от достатъчно преживявания на косъм от смъртта, които заслужавах. А това не беше нещо, с което можеш някога наистина да свикнеш. Но все пак ми изглеждаше особено неизбежно да се изправя отново лице в лице със смъртта. Май наистина бях като магнит за бедствията. Въпреки че ги избягвах отново и отново, те винаги се връщаха обратно при мен.И все пак, този път всичко беше много по-различно.Можеш да избягаш от нещо, от което се страхуваш, можеш да се опиташ да се пребориш с нещо, което мразиш. Всичките ми инстинкти бяха насочени срещу този тип убийци - чудовищата, враговете.Когато обичаш този, който те убива, нямаш право на избор. Как би могъл да избягаш, да се бориш, когато това би наранило любимия ти? Ако животът ти е всичко, което би могъл да му предложиш, как не би го дал?Ако е някой, който истински обичаш!
Това е предговорът на книгата.За какво мислите става въпрос?Кой би искал да убие Бела сега?Има толкова много отговори на този въпрос,но не всеки би бил верен.Отначало всичко върви добре...тя е с мъжа на мечтите си... Романът ни представя вълнуващата развръзка на изпълнената с приключения и обрати поредица, в която читателите се сблъскват с нови герои, а героите в книгата се сблъскват с разкриването на нови и нови тайни, които обръщат курса на техния живот напълно.В Breaking Dawn се запознаваме с нови и непознати до сега герои.Запознаваме се с Таня и семейството й от клан Денали,амазонски клан,приятели на Карлайл,Питър и Шарлот - приятелите на Джаспър и още много други,за които дори не сме подозирали.Освен сватбата между Бела и Едуард, Стефани Майер представя на читателя и един напълно очарователен нов член на семейство Кълън, който успява да постави под нежната си власт всички,дори и идващия с цел унищожение клан Волтури. Книгата ни представя вълнуващи обрати, интригуващи истини и още по-пленяващи герои, които карат читателя да прелиства страниците жадно и да не иска разказът за обаятелната тинейджърска любов никога да свършва.


Линк за сваляне: http://4storing.com/r5ilt5/f8a5daf9c2902b4ed1f473511e53e1da.html
Back to top Go down
 
Breaking Dawn /Зазоряване/
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Crazy People :: Кино и ТВ :: Здрач :: Книгите-
Jump to: